Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:354 B.B 10 Kat 4 Daire 14 Kadıköy/İstanbul
Meme Büyütme

Meme Büyütme

Her kadın hayatı boyunca dik ve dolgun memelere sahip olmak ister ancak birçok kadın ya genetik olarak küçük göğüslere sahiptir ya da doğum sonrası meme dokusunu emzirme sebebiyle kaybetmektedir. Meme küçüklüğünün en uygun ve sağlıklı çözümü silikon meme protezidir.

Meme protezinin markası ve kalitesi en az doktor tecrübesi kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Maliyeti düşürmek için düşük kalitede meme protezi kullanılması affedilemez bir hatadır.

Bu işleme karar vermeden önce hastanın beklentisi tam olarak anlamalı ve hastanın vücuduna uygun ölçü belirlenmesi için hastayla birlikte uzun bir görüşme yapılmalıdır. Her operasyonda olduğu gibi meme protezi uygulamalarımda da en dikkat ettiğimiz konu hastamıza yapabileceğimizden fazlasını vaat etmemektir.

Bazı hastalarda maalesef meme protezi tek başına yeterli olmayabilir, belirli bir ölçüden daha fazla sarkma olan hastalarda sadece meme protezi kullanmak hasta açısından büyük mutsuzluklara yol açabilir. Bu gibi durumlarda dikleştirme ve meme protezi birlikte yapılmalıdır,; çünkü önemli olan hastanın ne yapılmasını uygun gördüğü değil işlem sonrasında istediği gibi bir memeye sahip olmasıdır.

Operasyon yaklaşık 1 saat sürer ve hasta 1 gece hastanede misafir edilir, operasyon sonrası özel bir sütyen kullanılmalıdır.Meme protezi doğru hastaya uygulandığında estetik cerrahinin en iyi sonuç veren operasyonlarında biridir.

Cem Payasli Clinic WhatsApp
Merhaba! Yardım almak istediğiniz konuyla ilgili bizlere WhatsApp hattı üzerinden yardım alabilirsiniz.
Esra - Payaslı Klinik
Yardım mı lazım? Bize yazın
Çevrimiçi