Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:354 B.B 10 Kat 4 Daire 14 Kadıköy/İstanbul
Popo Şekillendirme

Popo Şekillendirme

BBL

Orantılı bir vücut için, kalçanın şekli ve oranı önemli bir faktördür. “Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı” “Brezilya Poposu (BBL)” ameliyatı olarak anılan uygulama ile daha dolgun, daha yuvarlak bir kalça şekli elde etmek için özel yağ transfer tekniklerini kullanıyoruz.

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz, sağlıklı bir vücut ağırlığı elde etmek ve kasları sıkılaştırmak için işe yarayabilir, ancak birçok hasta sağlıklı bir yaşam tarzına rağmen düz kalçalarından memnun değildir. Bu noktada BBL ameliyatı hasta için uygun olabilir.

Brezilya Poposu estetiği ile düz, kavissiz, şekilsiz ve sönük şekle sahip kalçalara yeniden şekil verilir. Bölgesel yağlanma olan alandan yağlar Liposuction yöntemiyle alınır, kalçalara yağ kanüller ile transfer edilir. Ameliyatlar hastane ortamında, genel anestezi altında yapılır. Ameliyat süresi, ameliyatın teknik ve kapsamına bağlı olarak 2-4 saat arasındadır. Kişi operasyondan bir kaç saat sonra ayağa kalkabilir, 2 gün sonra da taburcu edilir. Kullandığımız Liposuction cihazı VASER Liposuction cihazıdır.

BBL ameliyat sonrası, yüz üstü ya da yan yatmanız gerekecektir. Kalçalar üzerinde baskı oluşmasını önlemek için "simit" yastık kullanarak oturmanız gerekecektir. Brezilya Popo Estetiği sonrası (BBL) normal oturma düzenine genellikle 8 hafta kadar sonra izin verilir. Brezilya poposu ameliyatı, uzun süreli sonuçları olan etkileyici bir işlemdir.

Cem Payasli Clinic WhatsApp
Merhaba! Yardım almak istediğiniz konuyla ilgili bizlere WhatsApp hattı üzerinden yardım alabilirsiniz.
Esra - Payaslı Klinik
Yardım mı lazım? Bize yazın
Çevrimiçi