Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:354 B.B 10 Kat 4 Daire 14 Kadıköy/İstanbul
Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Cildimizdeki en ince deri göz kapaklarımıza aittir. Bu sebeple yıllar geçtikçe yer çekimi ve yaşlanmasından dolayı göz kapakları sarkar ve torbalanmalar oluşur. bu sebeple görüş bozuklukları ile yorgun ve yaşlı bir görüntü oluşmaya başlar, göze yapılan basınç kişiyi rahatsız eder.

Üst Göz kapağı operasyonu sadece estetik açıdan değil, kişinin yaşam kalitesini düşürmesi sebebiyle sağlık açısından da yapılması uygun görülen bir operasyondur. Göz kapağı operasyonu yapan cerrah tarafından dikkatli doğru ve profesyonel bir şekilde hesaplanarak yapılmalıdır. Göz kapakları vücudumuzun diğer bölgelerine göre daha hızlı iyileşir. Yapılan işlemde üst göz kapağı katlanma çizgisine, saklanması nedeniyle  karşıdan bakıldığında kesi izinin fark edilmesi güçtür.

Üst Göz kapağı işlemi uygun hastaya doğru bir şekilde yapıldığı taktirde kişiyi oldukça gençleştiren daha canlı ve sağlıklı bir görüntü sunan bir operasyondur.

İşlem yaklaşık 1 saat sürer. Lokal yada genel anestezi kullanılarak yapılabilir. bu tercih cerraha bırakılmalıdır. Hasta aynı gün taburcu edilir ve 1 hafta içinde hastamız sosyal yaşantısına dönmektedir

Cem Payasli Clinic WhatsApp
Merhaba! Yardım almak istediğiniz konuyla ilgili bizlere WhatsApp hattı üzerinden yardım alabilirsiniz.
Esra - Payaslı Klinik
Yardım mı lazım? Bize yazın
Çevrimiçi